O Ses Türkiye Şeyma Bayraktar kimdir, kaç yaşında, nereli? Şeyma Bayraktar hakkındaki bilgiler

Şeyma Bayraktar kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye beşinci bölümünde performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başaran Şeyma Bayraktar hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Şeyma Bayraktar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2021 23:38
Değiştirme Tarihi: 30.10.2021 23:38
O Ses Türkiye Şeyma Bayraktar kimdir, kaç yaşında, nereli? Şeyma Bayraktar hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Şeyma Bayraktar, beşinci bölümde performansıyla damga vurdu ve dört jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Şeyma Bayraktar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE ŞEYMA BAYRAKTAR KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Şeyma Bayraktar, 20 yaşında. Yarışmaya İstanbul Maltepe'den katılıyor. Hukuk Fakültesi üçüncü sınıf öğrencisi. Hayalinin sahnede olmak, insanların önünde şarkı söyleyip onları heyecanlandırabilmek, insanlara bir duyguyu geçirebilmek olduğunu söyledi. O Ses Türkiye'ye katılmasının sebebini hayatına bir renk katmasını istediğini söyledi.

ŞEYMA BAYRAKTAR HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Şeyma Bayraktar, “SOMETHING’S GOTTA HOLD ON ME” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla tüm jüri üyelerini döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Şeyma Bayraktar, Ebru Gündeş’i seçti. Yarışmacıyı takımına katmak isteyen Oğuzhan Koç, Murat Boz’u blokladı.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin