O Ses Türkiye Selim Kaan Başoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Selim Kaan Başoğlu hakkındaki bilgiler

Selim Kaan Başoğlu kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye beşinci bölümünde performansıyla 2 jüri üyesini döndürmeyi başaran Selim Kaan Başoğlu hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Selim Kaan Başoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2021 22:42
Değiştirme Tarihi: 30.10.2021 22:42
O Ses Türkiye Selim Kaan Başoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Selim Kaan Başoğlu hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Selim Kaan Başoğlu, beşinci bölümde performansıyla damga vurdu ve iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Selim Kaan Başoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE SELİM KAAN BAŞOĞLU KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Selim Kaan Başoğlu, 20 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul’da doğup büyümüş. Müzik yapmayı sevdiğini ve müzik söylerken aldığı hazzı, başka hiçbir şeyden almadığını belirtti.

12 yaşından beri müzikle uğraştığını söyleyen Kaan Başoğlu, 16 yaşından beri de sahne aldığını belirtti. Aynı zamanda aranjörlük yapıyormuş. Fakat sadece kendi şarkılarına yapıyormuş.

SELİM KAAN BAŞOĞLU HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Selim Kaan Başoğlu, “FELAKET” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Ebru Gündeş ve Beyazıt Öztürk’ü döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Selim Kaan Başoğlu, Ebru Gündeş’i seçti.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin