O Ses Türkiye şampiyonu Dodan ilk single’ını çıkardı!

O Ses Türkiye şampiyonu Dodan ilk single’ını çıkardı!
Yayınlanma Tarihi: 27.11.2017 20:57 | Değiştirme Tarihi: 27.11.2017 20:57

O Ses Türkiye şampiyonu Dodan merakla beklenen single çalışmasını sonlandırdı.

Geçtiğimiz yıl muhteşem sesi ve sahne performanslarıyla O Ses Türkiye’ye damgasını vuran ve yarışmanın galibi olan Dodan, EMI - Universal Müzik Türkiye etiketiyle yayınlanan ilk single çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu.

Deneysel tarzı ve kendine has müzikal tavrı ile dikkat çeken Dodan, kayıtlarını Babajim Stüdyoları’nda tamamladığı ‘Yoksun’ ve ‘Huma Kuşu’nda bir kez daha türler arasındaki sınırları kaldırıyor. Volkan Öktem, Genco Arı, Volkan Hürsever gibi birçok önemli müzisyenin yanı sıra ünlü yaylı orkestrası İstanbul Strings de kayıtlarda yer aldı.

‘Yoksun’un söz ve müziği Dodan’a ait iken, Erzurum Yöresi’nden sözleri anonim bir eser olan ‘Huma Kuşu’nun bestesi Dodan ve Erdem Altınses imzası taşıyor.

Dodan’ın, yönetmenliğini Harun Özmen ile beraber üstlendiği ‘Yoksun’ klibini YouTube üzerinden izlemek için: http://bit.ly/2yO6RpN

EMI – Universal Müzik Türkiye etiketiyle çıkan ‘Yoksun’ ve ‘Huma Kuşu’nu dijital platformlardan dinlemek ve satın almak için: https://UMGTurkey.lnk.to/DodanEm