O Ses Türkiye Onur İlik kimdir, kaç yaşında, nereli? Onur İlik hakkındaki bilgiler

Onur İlik kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye beşinci bölümünde performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başaran Onur İlik hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Onur İlik kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2021 21:24
Değiştirme Tarihi: 30.10.2021 21:24
O Ses Türkiye Onur İlik kimdir, kaç yaşında, nereli? Onur İlik hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Onur İlik, beşinci bölümde performansıyla damga vurdu ve dört jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Onur İlik kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE ONUR İLİK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Onur İlik, 24 yaşında. Yarışmaya Malatya'dan katılıyor. 9 yaşından beri bağlamayla ilgileniyormuş. Profesyonel olarak hiç çalışmadığını söyledi. Kendi kendine yapmaya çalıştığını da ekledi.

İnönü Üniversite Güzel Sanatlar Fakültesi Müik Teknolojisi Bölümü mezunu. Bağlamada daha usta olduğunu fakat keman, kaval gibi farklı enstrümanlardan ezgisini çıkarabildiğini belirtti.

Malatya'da yaşayan Onur İlik, kafelerde ve mekanlarda sahne alıyormuş.

ONUR İLİK HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Onur İlik, “GÜL TÜKENDİ” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüri üyesini de döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Onur İlik, Murat Boz’u seçti.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin