O Ses Türkiye Kübra Saygın kimdir, kaç yaşında, nereli? Kübra Saygın hakkındaki bilgiler

Kübra Saygın kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye beşinci bölümünde performansıyla iki jüri üyesini döndürmeyi başaran Kübra Saygın hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Kübra Saygın kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2021 21:48
Değiştirme Tarihi: 30.10.2021 22:08
O Ses Türkiye Kübra Saygın kimdir, kaç yaşında, nereli? Kübra Saygın hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Kübra Saygın, beşinci bölümde performansıyla damga vurdu ve iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Kübra Saygın kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE KÜBRA SAYGIN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Kübra Saygın, Kübra Saygın, aslen Erzincanlı. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Gayrimenkul sektöründe çalışıyor. İstanbul'a beş sene önce gelmiş. Küçük yaşta evlendiğini ve talihsiz bir evlilik yaşadığını belirtti. Küçük bir yerde sürdüremediği evliliğin dezavantajını yaşadığını söyleyen Kübra Saygın, bu nedenle İstanbul'a taşınmış. 

Müziğe hep eğilimi olduğunu ve hayatının bir yerinde hep var olacak olduğunu bildiğini ve sektöre daha kaliteli bir giriş yapmak istediğini söyledi. O Ses Türkiye yarışmasının da müzikle ilgili planlarını gerçekleştirmek için iyi bir fırsat olduğunu belirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kübra Saygın, usta sanatçı Nuri Alço'nun eşi Burcu Sezginoğlu'nun arkadaşı imiş. Aile odasında Kübra Saygın’ın desteklemek için bekleyen Nuri Alço’nun ekrana geldiği anlar izleyenleri şaşırttı.

KÜBRA SAYGIN HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Kübra Saygın, “EMİ” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ü döndürmeyi başardı. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Kübra Saygın, Murat Boz’u seçti.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin