Yayınlanma Tarihi: 11.08.2017 | Değiştirme Tarihi: 11.08.2017

O Ses Türkiye ile adını duyuran Özgür Kanat'tan yepyeni bir klip!

O Ses Türkiye'ye 2013 yılında katılan ve Hadise’nin takımında yarışan Özgür Kanat, geçen sene yayınlanan maxi single çalışması ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. 

Aranjörlüğünü ünlü aranjör Suat Aydoğan’ın yaptığı dört parçadan oluşan çalışmanın söz yazarı ve bestecisi ise Erman Türköz. Geçen yıl Ekim ayında albüme adını veren ve klibi yayınlanan parça “Herşeyim” dinleyicilerin büyük beğenisini toplamıştı. Ağustos ayında singleda yer alan "Buz" isimli bir başka parçaya da klip çekildi. Bozcaada'da çekilen klip çok renkli görüntülere sahip. Hareketli bir yaz şarkısı olan Buz dillerden düşmeyecek gibi görünüyor.  Klibin yönetmenliğini Emre Boz, prodüktörlüğünü ise As Prodüksiyon Burak Üntürk üstlendi. 

Albüm hakkında konuştuğumuz Özgür Kanat O Ses Türkiye’nin hayatında bir dönüm noktası olduğunu, yarışmadan ayrıldıktan sonra albüm çıkarma kararı aldığını ve kendini yenilediğini, dört yıl içinde tam 34 kilo verdiğini, Hadise’nin takımını 1.liğe taşıyamadığı için onun yarışmacısı olarak başarılı bir albüm çıkarıp, kendisini onurlandırmak istediğini ve bunu başardığına inandığını söyledi.