O Ses Türkiye Hasan Koçak kimdir, kaç yaşında, nereli? Hasan Koçak hakkındaki bilgiler

Hasan Kolçak kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye beşinci bölümünde performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başaran Hasan Kolçak hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Hasan Kolçak kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2021 21:13
Değiştirme Tarihi: 30.10.2021 21:13
O Ses Türkiye Hasan Koçak kimdir, kaç yaşında, nereli? Hasan Koçak hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Hasan Kolçak, beşinci bölümde performansıyla damga vurdu ve dört jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Hasan Kolçak kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE HASAN KOLÇAK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Hasan Kolçak, 23 yaşında ve yarışmaya Erzurum’dan katılıyor. Aslen Artvinli olan Hasan Kolçak, Erzurum Atatürk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde okuyor. O Ses Türkiye’ye 2016’den beri başvuran isim, bu sene yarışmaya katılmaya hak kazanmış.

HASAN KOLÇAK HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Hasan Kolçak, “BU KIZ BENİ SEVER” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüri üyesini de döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Hasan Kolçak, Oğuzhan Koç’u seçti.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin