O Ses Türkiye Esla Demir kimdir, kaç yaşında, nereli? Esla Demir hakkındaki bilgiler

Esla Demir kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye beşinci bölümünde performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başaran Esla Demir hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Esla Demir kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2021 22:25
Değiştirme Tarihi: 30.10.2021 22:25
O Ses Türkiye Esla Demir kimdir, kaç yaşında, nereli? Esla Demir hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Esla Demir, beşinci bölümde performansıyla damga vurdu ve dört jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Esla Demir kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE ESLA DEMİR KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Esla Demir, 23 yaşında. Yarışmaya Kocaeli’nden katılıyor. Müziği sevdiğini ve hayatının her alanında kullanmaya çalıştığını söyledi. Müzik kariyeri açısından daha iyi yerlere gelebileceğine inanıyormuş. Kendine has bir yorumu ve kendine has bir tarzı olduğunu söyleyen Esla Demir, bu özellikleri ile jüriyi döndürebileceğini inanıyor.

Esla Demir’in babası asker imiş ve yurt dışında birçok görevde yer almış. İspanya’da Esla isimli ırmaktan esinlenen babasının adını bu şekilde verdiğini açıkladı.

ESLA DEMİR HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Esla Demir, “BEN BÖYLEYİM” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüri üyesini de döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Esla Demir, Beyazıt Öztürk’ü seçti.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin