O Ses Türkiye Emre Tenekeci kimdir, kaç yaşında, nereli? Emre Tenekeci hakkındaki bilgiler

Emre Tenekeci kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye beşinci bölümünde performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başaran Emre Tenekeci hakkındaki bilgiler araştırılıyor. O Ses Türkiye sahnesinde kız arkadaşına evlilik teklifi yaparak gündem olan yarışmacı Emre Tenekeci kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 31.10.2021 00:47
Değiştirme Tarihi: 31.10.2021 00:47
O Ses Türkiye Emre Tenekeci kimdir, kaç yaşında, nereli? Emre Tenekeci hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Emre Tenekeci, beşinci bölümde sahnedeki performansı sonrasında bir sürpriz yaptı ve kız arkadaşına evlilik teklifi yaptı. 4 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacıya dair bilgiler sorgulanıyor. Peki, Emre Tenekeci kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE EMRE TENEKECİ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Emre Tenekeci, 28 yaşında. 17 yıldır müzisyenlik yapıyormuş. Haftanın altı günü sahne alıyormuş. Aynı zamanda ilaç mümesilliği yapıyormuş. Emre, “Şu zamana kadar zor bir süreç geçirdim. Fakat kız arkadaşım Fulya hayatıma girdikten sonra her şeyim çok iyi gidiyor” dedi ve “ben bugün burada bir şey yapmak istiyorum” diye ekledi. Beyazıt Öztürk “Aklımıza gelen şeyi mi?” diye sorduktan sonra sahneye çıktı. Ve Emre’nin kız arkadaşına evlilik teklifinde yardımcı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

EMRE TENEKECİ HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Emre Tenekeci, “AŞK NEREDEN NEREYE” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Ebru Gündeş ve Murat Boz’u döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Emre Tenekeci, Ebru Gündeş’in takımına girmeyi seçti.

İlgili Sayfalar: Magazin