O Ses Türkiye dördüncüsü kim oldu? İşte 2020 O Ses Türkiye finalinde üst tura çıkan üç isim

O Ses Türkiye dördüncüsü kim oldu? İşte 2020 O Ses Türkiye finalinde üst tura çıkan üç isim
Yayınlanma Tarihi: 15.02.2020 22:51
Değiştirme Tarihi: 15.02.2020 23:04

O Ses Türkiye dördüncüsü belli oldu. Sevilen yarışmada O Ses Türkiye final heyecanı 39. bölümde devam ediyor ve şampiyonun belli olmasına bir adım daha yaklaşıldı. 2. turda finale çıkan dört yarışmacı yeniden sahne alarak performanslarını sergiledi. Bir üst tura çıkan 3 isim ile elenen isim açıklandı. İşte O Ses Türkiye'de 3. elenen isim, O Ses Türkiye dördüncüsü 

Ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye'de heyecan dorukta. O Ses Türkiye büyük finalinde 3. turda dört yarışmacı birer birer sahne alarak şarkılarını seslendirirdi. Sonrasında yapılan SMS oylaması ile bu turda elenen isim ile birlikte sonraki tura çıkan üç yarışmacı belirlendi. Peki, O Ses Türkiye dördüncüsü kim oldu?

O SES TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ KİM OLDU? ÜST TURA KİMLER ÇIKTI?

O Ses Türkiye'de nefesler tutuldu. Şampiyonu belirleyecek tur aşamasında bir elenen isim daha belli oldu. O Ses Türkiye finalinde 4 yarışmacı sahne aldılar. Soner Kip, Eyüp Sultan Aylar, Uygar Erdoğan, Alkan Dalgakıran performanslarını bir kez daha sergiledi. Halk oylamasında O Ses Türkiye finalinde en düşük oyu alan yarışmacı Eyüp Sultan Aylar oldu. Diğer 3 yarışmacı, bir sonraki turda bir kez daha performans sergileyecek.

Soner Kip - Aşk Ne Demek Bilen Var Mı?

Eyüp Sultan Aylar - Yarim Yarim

Uygar Erdoğan - Sakın Cahilin Yanına

Alkan Dalgakıran - Bebek