O Ses Türkiye'de gecenin performansları: Sina Saffarzade ve Fırat İnan (14 Aralık 2019)

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2019 00:26
Değiştirme Tarihi: 15.12.2019 00:37

O Ses Türkiye heyecanı TV8'de devam ediyor. Jüri üyeleri, O Ses Türkiye'yi bulmak için yarışmacı seçmeye devam ediyor. Günün en iyi performansları ise Sina Saffarzade ve Fırat İnan oldu. İşte günün performansları...

Ekranların sevilen ses yarışması O Ses Türkiye 9. sezonunda aynı heyecanla izlenmeye devam ediliyor. Programın bu akşam ekrana gelen bölümünde jüriyi heyecanlandıran ve takımlarına katmak için yarıştıkları günün performansları Sina Saffarzade ve Fırat İnan isimleri oldu. Peki, Sina Saffarzade ve Fırat İnan kimi seçti? 

SİNA SAFFARZADE

O Ses Türkiye 22. yeni bölümünde Sina Saffarzade, Back To Black şarkısını seslendirdi. Performansı ile dört jüri üyesini çevirmeyi başaran yarışmacı, O Ses Türkiye'de yoluna Murat Boz ile devam etme kararı aldı. 

27 yaşında İstanbul'da yaşıyor. Birkaç hafta önce gelmiş. 10 yıl kadar Çin'de yaşamış. Babasının işi nedeniyle oraya gittiğini söyleyen Sina Saffarzade'nin 2-3 yaşlarında iken kaset kayıtları olduğunu belirtti. 2017'de Çin'den ayrılıp İran'a evine dönmüş. Bir buçuk yıl kadar orada kalmış. 2019'da en çok ziyaret edilen 10 şehirden biri olan İstanbul'da gelmeye karar vermiş. Temmuz 2017'den sonra ilk defa bir orkestra ile sahneye çıkıyor. Bu yüzden heyecanlı olduğunu söyledi. 

FIRAT İNAN

O Ses Türkiye 22. yeni bölümünde Fırat İnan, "Güvercin" şarkısını seslendirdi. Performansı ile dört jüri üyesini çevirmeyi başaran yarışmacı, O Ses Türkiye'de yoluna Beyaz ile devam etme kararı aldı.