O Ses Türkiye'de Ajda Pekkan sürprizi! Acun Ilıcalı'nın sürprizi jüriyi şoke etti...

O Ses Türkiye'de Ajda Pekkan sürprizi! Acun Ilıcalı'nın sürprizi jüriyi şoke etti...
Yayınlanma Tarihi: 18.11.2019 11:52
Değiştirme Tarihi: 18.11.2019 11:52

TV8 ekranlarının heyecan dolu şarkı yarışması O Ses Türkiye'de bu hafta Ajda Pekkan sürprizi yaşanacak. Acun Ilıcalı'nın jürilere yaptığı büyük sürpriz sonrasında stüdyoda eğlenceli anlar yaşanacak.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu, Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Hadise ve Seda Sayan'ın jüri üyeliklerini yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında bu hafta nefesleri kesecek anlar yaşanacak. Acun Ilıcalı yaptığı büyük sürprizle jüriyi adeta şoka uğratacak. O Ses Türkiye'nin 22 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak olan özel bölümüne Ajda Pekkan konuk olacak.

O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde, Acun Ilıcalı her şeyden habersiz olan jüri üyelerini stüdyodan dışarıya çıkartıyor. Seyirciyle konuşan Ilıcalı, 'Arkalarını döndüreceğiz. Onlar yarışmacı geldi sanacaklar. Biz buraya ise ülkemizin çok sevilen sanatçılarından birini getireceğiz' ifadelerini kullanıyor.

Sahneye çıkan Ajda Pekkan'ın sesini duyan jüri üyeleri ise önce büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Butona basarak dönen Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Hadise ve Seda Sayan, karşılarında Ajda Pekkan'ı görünce adeta şoke uğruyorlar.

O Ses Türkiye, SüperStar Ajda Pekkan'ın konuk olacağı özel bölümle 22 Kasım Cuma akşamı 20.00'de TV8 ekranlarında olacak.