O Ses Türkiye 2021 Yılbaşı konuğu Mustafa Mert Koç kimdir? Mustafa Mert Koç oynadığı diziler hangisi?

O Ses Türkiye Yılbaşı programında yakışıklı oyuncu Mustafa Mert Koç şarkı söyleyecek. O Ses Türkiye Yılbaşı programı konukları arasında yer alan Mustafa Mert Koç, Tv8 ekranlarını açan birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. O Ses Türkiye performansı da merak edilen Mustafa Mert Koç'un hayatı da internette araştırılıyor. Mustafa Mert Koç kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte O Ses Türkiye konuğu Mustafa Mert Koç'un hayatı ile ilgili bilgiler...

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 14:51
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 14:51
O Ses Türkiye 2021 Yılbaşı konuğu Mustafa Mert Koç kimdir? Mustafa Mert Koç oynadığı diziler hangisi?

TV8 ekranlarında bu akşam yayınlanacak olan O Ses Türkiye 2021'in yılbaşı konukları arasında yer alan Mustafa Mert Koç'un kim olduğu merak ediliyor. Oynadığı dizi ve filmlerle adından söz ettiren Mustafa Mert Koç, bu akşam O Ses Türkiye'de söyleceği şarkıyla herkesi ekran başına kilitleyecek. Peki, O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel konuğu Mustafa Mert Koç kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler.

Haber ile ilgili metin girin!.

MUSTAFA MERT KOÇ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? O SES TÜRKİYE MUSTAFA MERT KOÇ

O Ses Türkiye'ye katılan Mustafa Mert Koç'un oynadığı diziler araştırılıyor. Birçok izleyici Mustafa Mert Koç kimdir sorusunun cevabını öğrenmek istiyor. Mustafa Mert Koç 1994 yılında İstanbul'da doğmuştur. 26 yaşındaki Mustafa Mert Koç, oyunculuğun dışında eğitimine de devam etmektedir. Atılım Üniversitesi'nde siyaset bölümü okuyan Mustafa Mert Koç, sosyal medyadaki paylaşımları ve sosyal medya takipçi sayısıyıla dikkat çekiyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Düzgün fiziği ile ön plana çıkan Mustafa Mert Koç boyu 1,82 metredir. Mustafa Mert Koç babası da soyadından dolayı merak edilmekte. Fakat Türkiye'nin sayılı zenginleri arasında bulunan Koç ailesi ile bir yakınlığı bulunmamaktadır.

Daha önce 110 kilo olan Mustafa Mert Koç 35 kilo vererek 83 kiloya inmiş ve bu sayede hayatının değiştiğini belirten oyuncu gördüğü ilgiden çok memnun

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Onur karakteriyle hayran kitlesini genişleten Mustafa Mert Koç, oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a gitti. Oyuncu Şahin Tepesi dizisinde rol aldı.

Mustafa Mert Koç, TRT'in yeni dizisi Benim Adım Melek dizisinin kadrosunda yer alıyor.