O Ses Türkiye 2021 yılbaşı konuğu Burcu Özberk kimdir? Gözler O Ses Türkiye yılbaşı performansında!

O Ses Türkiye 2021 yılbaşı konuğu olan Burcu Özberk kimdir sorusunun yanıtı, binlerce izleyicinin merak ettiği isimler arasında yer almaya başladı. O Ses Türkiye'de nasıl bir performans sergileyeceği merak edilen Burcu Özberk'in hayatı merak ediliyor. Peki, O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel konuğu Burcu Özberk kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 13:39
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 13:39
O Ses Türkiye 2021 yılbaşı konuğu Burcu Özberk kimdir? Gözler O Ses Türkiye yılbaşı performansında!

TV8 ekranlarında bu akşam yayınlanacak olan O Ses Türkiye 2021'in yılbaşı konukları arasında yer alan Burcu Özberk'in kim olduğu merak ediliyor. Oynadığı dizi ve filmlerle adından söz ettiren Burcu Özberk, bu akşam O Ses Türkiye'de söyleceği şarkıyla herkesi ekran başına kilitleyecek. Peki, O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel konuğu Burcu Özberk kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler.

BURCU ÖZBERK KİMDİR?

Türk dizi ve tiyatro oyuncusu Burcu Özberk, 12 Aralık 1989 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan Burcu Özberk, İlk ekran deneyimini 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamış, bu dizide Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır.

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri kariyerinde dönüm noktası olmuştur. Erdal Beşikçioğlu'nun Tatbikat Sahnesi'nde Marquis de Sade Quills ve Woyzeck Masalı adlı oyunlarda rol almıştır. 2017-2018 yılları arasında TRT 1'de yayımlanan Aslan Ailem dizisinde oynamıştır. Ardından Direniş Karatay filminde Türkan karakterini canlandırmıştır. En son Kanal D'de yayımlanan Afili Aşk dizisinde oynamıştır. 2020'nin Ekim ayında FOX'ta başlayan Çocukluk dizisinde Ayşegül karakterini canlandırmıştır.