Yayınlanma Tarihi: 07.12.2018 | Değiştirme Tarihi: 07.12.2018

O Ses Türkiye 19. Bölüm fragmanı yayınlandı! Yarışmacıdan jüriye büyük şok

O Ses Türkiye 19. Bölümüyle yarın akşam 20:00’de TV8 ekranlarında olacak. Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın jüri koltuğunda O Ses Türkiye’de bu hafta jüri üyelerini şok eden bir olay yaşanıyor.TV8'in sevilen yarışma programı O Ses Türkiye'de heyecan dur durak bilmiyor. Her hafta birbirinden yetenekli yarışmacıları ağırlayan ses yarışması programı, seyircilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın jüri koltuklarında oturduğu O Ses Türkiye, cumartesi ve pazar günleri 20:00'de TV8 ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Birbirinden başarılı yarışmacıların performanslarını sergileyeceği O Ses Türkiye’de jüri yine yarışmacıları takımlarına katmak için birbirleriyle mücadele edecek.

O Ses Türkiye 19. bölümde ekrana gelecek bir yarışmacı 7 yıl önce yaşadığı olayı anlatıyor; “Bundan 7 yıl önce değerli jüri üyelerimizden bir tanesinin bir programı vardı. Dediler ki; “Program bittikten sonra sizinle görüşeceğiz.” ve bir daha aramadılar.”

Yarışmacının bu sözleri üzerine jüri üyeleri panikliyor ve devreye Acun Ilıcalı giriyor. Bakalım bu olayda bahsi geçen jüri üyesi kim çıkacak?