Yayınlanma Tarihi: 29.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 29.11.2018

O Ses Türkiye 17. bölüm fragmanı yayınlandı! Jüriyi kendinden geçiren performans

Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye’nin 17. bölümü cumartesi akşamı ekrana gelecek. Yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. O Ses Türkiye sahnesi yine muhteşem performanslara sahne olacak.

Ekranların fenomen yarışma programı O Ses Türkiye, yeni bölümüyle Cumartesi akşamı 20:00'de TV8'de... O Ses Türkiye, kaldığı yerden devam ediyor. Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın jüri koltuklarını paylaştığı ses yarışması programı yıldız adaylarını ağırlıyor.

O Ses Türkiye 17. bölüm fragmanda ekrana gelen ilk performas jüri üyelerini kendinden geçiriyor. Bakalım bu etkileyici performansa sahip yarışmacı hangi jüri üyesini seçecek? Bir başka yarışmacıyı çok beğenen Seda Sayan, “Sen neredeydin bu güne kadar deyince ortalık karışıyor. Yarışmacının “Aslında 2014’te de buradaydım” cevabının ardından Acun Ilıcalı, Hadise’ye yükleniyor. Ilıcalı yarışmacıya tek tek hangi jüri üyelerinin o yılda olduğunu soruyor. İhale 2014’te de O Ses Türkiye’de jüri koltuğunda oturan Hadise’ye kalıyor.

Birbirinden yetenekli yarışmacıları ve renkli jürisiyle haftasonları izleyenelere müzik ziyafeti yaşatan O Ses Türkiye 17. bölümüyle cumartesi akşamı 20:00'de TV8 ekranlarında...