Yayınlanma Tarihi: 16.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 17.11.2018

O Ses Türkiye 13. bölüm fragmanında Beyaz'ı şok eden sözler! Fragmanı izle

O Ses Türkiye'nin 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanına yarışmacı ile jüri üyesi Beyazıt Öztürk'ün diyaloğu damga vurdu. Beyaz, yarışmacının sözleri karşısında şok oldu. İşte O Ses Türkiye 13. bölüm fragmanı...O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde sahne alacak yarışmacılarından birine, "Düğünlerde çıkıyor musun?" diye soran Beyazıt Öztürk, yarışmacıdan "Düğünlerde yapmadım hiç" cevabını veriyor. Bunun üzerine Beyazıt Öztürk, "Beni seçersen benim düğünüm çıkabilirsin" deyince stüdyoda kahkaha tufanı yaşanıyor. Yarışmacı ise cevabıyla adeta stüdyoyu yıkıyor; "Öyle bir şey olsa çok beklemez miyiz?" Beyazıt Öztürk bomba bir yorumla diyaloğu sonlandırıyor; "Silivri'den gel bana kapağı yap!"

Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye jüri üyelerine takıldığı anlar da 13. bölüme damga vuracak gibi görünüyor. O Ses Türkiye yeni bölümüyle cumartesi saat 20:00'de TV8'de!

O Ses Türkiye'nin son bölümünde Beyazıt Öztürk'ün vaatleri ve esprileri çok konuşulmuştu. Beyazıt Öztürk, beğendiği yarışmacıları takımına katabilmek için her türlü yolu deniyor. O Ses Türkiye'nin bu bölümünde de ilginç bir teklife imza atan Beyazıt Öztürk, yarışmacıya "Beni seçersen daha avantajlı olursun. Ayrıca Acun, Şeyma, sen ve ben bir story çekebiliriz" diyerek herkesi kahkahaya boğdu. Fakat genç yarışmacı Beyazıt Öztürk'ün bu vaadlerine rağmen O Ses Türkiye'ye Hadise'nin takımında devam etme kararı aldı.

Esprileriyle O Ses Türkiye'nin her bölümüne damga vuran Öztürk, bu sefer de "Eve gidince takımıma dahil olan yarışmacıları sayıyorum kaç tane oldu diye..." deyince stüdyoda kahkaha tufanı esti.

BEYAZ'DAN YARIŞMACIYA 'STORY' TEKLİFİ:

BEYAZ'DAN OLAY İTİRAF! "EVE GİDİNCE YARIŞMACILARIMI SAYIYORUM":