O Ses Türkiye 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanını izle

Muhteşem sesler ve kahkaha dolu diyaloglarıyla O Ses Türkiye'nin 13. bölüm fragmanı yayınlandı. O Ses Türkiye 13. bölümüyle yine ses getirecek. Yeni bölüm fragmanında tüm jüri üyelerini döndüren performans dikkat çekiyor.

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2018 11:50
Değiştirme Tarihi: 17.11.2018 10:55

Seda Sayan yarışmacıyla ilgili "Sağlam okudu" yorumunu yapıyor. O Ses Türkiye jüri üyelerinden Beyazıt Öztürk, "Burada herkesin kaderi var. Şu düğmenin ucunda, bastın döndün, hayat değişiyor bir anda" diyor.

O Ses Türkiye 13. bölüm fragmanında Hadise'nin, "Savaş başlasın mı?" sözleri de dikkat çekiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Beyazıt Öztürk: "Silivri'den gel bana kapağı yap!"

O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde sahne alacak yarışmacılarından birine, "Düğünlerde çıkıyor musun?" diye soran Beyazıt Öztürk, yarışmacıdan "Düğünlerde yapmadım hiç" cevabını veriyor. Bunun üzerine Beyazıt Öztürk, "Beni seçersen benim düğünüm çıkabilirsin" deyince stüdyoda kahkaha tufanı yaşanıyor. Yarışmacı ise cevabıyla adeta stüdyoyu yıkıyor; "Öyle bir şey olsa çok beklemez miyiz?" Beyazıt Öztürk bomba bir yorumla diyaloğu sonlandırıyor; "Silivri'den gel bana kapağı yap!"

Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye jüri üyelerine takıldığı anlar da 13. bölüme damga vuracak gibi görünüyor. O Ses Türkiye yeni bölümüyle cumartesi saat 20:00'de TV8'de...