O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi ne zaman yayınlanacak, kimler sahneye çıkacak Acun Ilıcalı açıkladı...

O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi ne zaman yayınlanacak, kimler sahneye çıkacak Acun Ilıcalı açıkladı...
Yayınlanma Tarihi: 17.01.2020 22:38 | Değiştirme Tarihi: 18.01.2020 00:05

O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi ile O Ses'te mücadele eden isimler yeniden sahneye çıkarak canlı yayında şampiyonluk için mücadele edecekler. O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi ile ilgili tüm detayları Acun Ilıcalı açıkladı. İşte merak ettiğiniz soruların yanıtları...

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünde sahneye çıkan eski şampiyonlar izleyenleri ekrana kilitledi. Acun Ilıcalı 'Yılbaşı akşamı eski yarışmacılarımızla daha sık görüşmeliyiz' sözlerinin ardından çok özel bir program için harekete geçti. O Ses Türkiye'nin 28. bölümünde konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, eski yarışmacıların katılımıyla çok özel bir gece düzenleneceğini söyledi.

O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi'nde kimler yarışacak?

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi programında kimlerin yarışacağını yarışacak isimlerin nasıl belirleneceğini açıkladı. O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi'nde sahneye çıkacak olan yarışmacılar, Acunn.com'da yapılacak olan oylama ile belirlenecek. İzleyicilerin Acunn.com'da yapacakları seçimlerin ardından en çok oy alan yarışmacılar O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi programında canlı yayında sahneye çıkacak.

O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi ne zaman yayınlanacak?

Jüri üyelerini ve izleyicileri heyecanlandıran O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi programı 10 Şubat akşamı canlı yayınla TV8 ekranlarında olacak. Eski yarışmacıların katılımıyla gerçekleşecek olan bu muhteşem program yediden yetmişe herkesi ekrana kilitleyecek. 

O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi'nde yarışacak isimler nasıl seçilecek?

O Ses Türkiye izleyicilerin sevgilerini kazanmış ve özlenen yarışmacıların katılacağı gecede katılacak olan isimleri O Ses Türkiye izleyicileri Acunn.com'da yapılacak olan oylama ile belirleyecek. Aşağıda yer alan butona tıklayarak oylamaya katılabilir, aday yarışmacıların performanslarını izleyebilir ve O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi gecesinde sahnede görmek istediğiniz yarışmacıya oy verebilirsiniz. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Elde edilen gelir işitme engelli miniklere bağışlanacak...

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi gecesinin şampiyonunun izleyicilerin göndereceği SMS'ler ile belirleneceğini söyledi. O Ses Türkiye 10 Yılın Sesi gecesinde yapılan oylamadan elde edilecek olan SMS oylaması gelirleri ise işitme engelli miniklerin eğitimleri için bağışlanacak.