Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O elbisenin altına o ayakkabı olmuş mu

O elbisenin altına o ayakkabı olmuş mu

“Hayatımın Aşkı” dizisinde Gökçe karakterini canlandıran Hande Doğandemir’in son bölümde giydiği beyaz elbise ve ayakkabıyı görünce. başlıktaki soru döküldü dudaklarımdan. 

26.07.2016 01:21

“O elbisenin altına o ayakkabı olmuş mu?” dedim. Cevabı baştan vereyim, olmamış. Hem de hiç olmamış. 

Bilekten bağlı olması bacakları şişman ve kısa göstermiş, kalın topuklu olması da elbisenin zarafetine gölge düşürmüş. Beyaz elbisenin altına dore ayakkabı giydirip, eline bordo çanta vermek de ne mana inanın hiç anlamadım. Çantanın logosu dore diye böyle bir kombin yapıldıysa büyük bir yanılgıya düşülmüş, benden söylemesi. Çünkü o logonun doreliğini diziyi izlerken görebilmek için oldukça efor sarf etmek lazım.

Elbise: Süleyman Tezcan 1250 TL.Ayakkabı: Nine West 300 TL.Çanta: Lola’s Heels 140 TL.

 

Tam bir piknik kıyafeti 

“Yüksek Sosyete”nin son bölümünde, Hazar Ergüçlü yani Cansu, sevdiği ama bir türlü bunu itiraf edemediği adamla (Engin Öztürk) pikniğe gitti. Stilistin piknik sahnesi için yaptığı kombini çok sevdim. Beyaz şortu da mavi gömleği de çok sadeydi. Kolye ve sandaletle farklılaştırılmış kombin için tepeden tırnağa cool diyebilirim. Saçlarını yarım toplamasını da çok sevdim. Kolye hakkında biraz detay vermek istiyorum çünkü marka çok enteresan. Shaman Necklace bir geri dönüşüm takı markası. Baktığımız, dokunduğumuz, kullandığımız, kullanmaktan sıkılıp elden çıkardığımız çoğu şeyi yeniden değerlendirerek takı üretiyorlar. Artık kumaşlar, deriler, pipetler, kablolar gibi... Bu sebeple her kolyeden sadece bir adet var.

Kolye: Shaman Necklace 110 TL.Sandalet: Mango129 TL.Gömlek: Mango 79 TL. Şort: H&M 59 TL. Çanta: Rara Atelier 290 TL.

 

Tulum alacaksanız  rengi kırmızı olsun 

Kendinize bir tulum almak istiyor ve renginde kararsız kalıyorsanız, kırmızı rengi şiddetle tavsiye ederim. Çünkü her yere hatta düğüne giderken bile giyebilirsiniz. “Aşk Laftan Anlamaz”ın son bölümünde Hande Erçel’in giydiği kırmızı tulum modeliyle de alkışı hak ediyor. Kruvaze yakalı kolsuz tulum iş toplantılarında da rahatlıkla tercih edilebilir.

Tulum: Gülnur Güneş1250 TL. 

 

Başroldeki çantanın markası ne?

“Tatlı İntikam”ın son bölümünde oyunculardan rol çalan bir aksesuvar vardı. O da yılan derili turkuvaz ve bej karışımı çanta. Leyla Lydia Tuğutlu’ya ait olan çantayı kolunda, elinde, yatakta yanında usulca uzanırken gördük ve pek beğendik. Okuyuculardan en çok soru da bu çanta üzerine geldi zaten. Hemen merakları giderelim. Çantanın markası My Name is O!. Fiyatı 1350 TL.

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar | 0
üye profil