Nusret klasikleşen şovunu sürprizle bitirdi, genç kadının ağzı açık kaldı

Sosyal medyada en çok takipçiye sahip Türk olan sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin Mikonos'taki restoranı ilginç bir olaya şahitlik etti. 

Yayınlanma Tarihi: 03.08.2019 14:06
Değiştirme Tarihi: 03.08.2019 14:06
Nusret klasikleşen şovunu sürprizle bitirdi, genç kadının ağzı açık kaldı

Bir genç, yaptığı ilginç şovlarla adından söz ettiren Nusret Gökçe'nin restoranında sevgilisine evlilik teklifi etti. Teklife dahil olan Gökçe, tektaşı servis ettiği kaburganın üzerine koydu.

Bir genç, Nusret'in Yunanistan'ın Mikonos adasındaki mekanında sevgilisine evlenme teklifi etti. Et sunumlarıyla herkesin dikkatini çeken Gökçe de evlilik teklifine dahil oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

KABURGANIN ÜZERİNE TEKTAŞ KOYDULAR

Genç adam, sevgilisi için aldığı tek taşı etin üstüne koydurdu ve servisi Nusret yaptı. Nusret, etin üzerindeki yüzüğü bıçak yardımıyla gence uzattı. Evlilik teklifinden habersiz olan genç kadın ise o anları kayda aldı. Yüzüğün kendisine alındığını öğrenen kadın, şaşkınlıktan ne yapacağını bilemedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SEVGİLİSİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Teklif karşısında mutlu olan genç kadın, "Evet" dedikten sonra sevgilisini öpücüklere boğdu. Çiftin mutluluğunu paylaşan Nusret ise servis etmek için dilimlediği etleri çifte yedirdi. Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Gökçe ise bu anları Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.

Haber ile ilgili metin girin!.