Nusret Gökçe’den Kim Kardashian’a lahmacun göndermesi!

Geçtiğimiz aylarda lahmacuna Ermeni pizzası diyerek binlerce Türk vatandaşın tepkisini toplayan Kim Kardashian'a, ünlü işletmeci Nusret Gökçe'den videolu gönderme geldi. Nusret Gökçe, Etiler'deki restoranında lahmacun yapılırken çektiği videoları, Kim Kardashian'ı etiketleyerek paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 11:27
Değiştirme Tarihi: 22.05.2020 11:30
Nusret Gökçe’den Kim Kardashian’a lahmacun göndermesi!

Ünlü işletmeci Nusret Gökçe, Etiler'deki restoranında çektiği lahmacun yapımı videosunu, Kim Kardashian'ı etiketleyerek Instagram'ında paylaştı. Lahmacun Ermeni pizzası diyerek birçok kişinin tepkisini çeken hatta birçok takipçi çeken Kim Kardashian'a, Nusret Gökçe'den tokat gibi cevap geldi.

BİRÇOK ÜNLÜ İSİM TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Instagram'da 171 milyon takipçisi bulunan ve her yaptığı paylaşımla milyon dolarlar kazanan dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian, geçtiğimiz aylarda evine lahmacun sipariş etmiş ve lahmacunu 'Ermeni pizzası' olarak tanıtmıştı. Instagram üzerinden bu paylaşımına binlerce kişi tepki göstermiş hatta paylaşımın altını Türk bayraklarıyla donatmışlardı. Kardashian'ın paylaşımına Demet Akalın ve Ebru Polat başta olmak üzere birçok ünlü isim tepki göstermişti.

Haber ile ilgili metin girin!.