Nusret Gökçe'nin, ABD'den 2 milyon dolar yardım aldığı belirtildi!

Nusret Gökçe'yle ilgili ortaya bir iddia atıldı. Ünlü işletmecinin, ABD'nin Miami kentindeki şubesinde çalışan 6 kişinin corona virüse yakalandığı ve hizmet vermeyi durdurduğu belirtildi. Gökçe'nin, gelişmeler üzerine ABD'de işletme sahiplerine ödenen Maaş Koruma Programı'ndan 2 milyon dolar yardım aldığı da söylentiler arasında. 

Yayınlanma Tarihi: 10.07.2020 16:15
Değiştirme Tarihi: 10.07.2020 16:15
Nusret Gökçe'nin, ABD'den 2 milyon dolar yardım aldığı belirtildi!

Nusret Gökçe'nin, Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentindeki şubesinde çalışan 6 personelin corona virüs salgınına yakalandığı iddia edildi. Bunun üzerine Miami’deki restoranın corona virüsü nedeniyle hizmet vermeyi durdurduğu belirtildi. İddialar arasında Gökçe'nin, ABD’de salgın nedeniyle işletme sahiplerine ödenen Maaş Koruma Programı’ndan da (PPP) 2 milyon dolarlık katkı aldığı da var. 

MİKANOS'TA BU YIL AÇMAYACAK

Yunanistan'ın ünlü haber sitesine göre, Mikanos'ta restoran açan Nusret Gökçe, bu yıl restoranını corona nedeniyle açamayacak. Haberde, “Corona tedbirleri gereğince Yunan adalarında turizmin en erken temmuz sonu ağustos ayının başında açılmasının beklendiği nedeniyle açılmayacağı duyuruldu” denildi. Haber ile ilgili metin girin!.