Nuri Alço’nun eşi Burcu Sezginoğlu kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye’de Nuri Alço sürprizi!

Nuri Alço ve eşi Burcu Sezginoğlu, bu akşam O Ses Türkiye yeni bölümde sürpriz yaparak izleyenleri şaşırttı. Sahneye çıkan Kübra Saygın isimli yarışmacının arkadaşı olan Burcu Sezginoğlu ve eşi Nuri Alço, arkadaşına destek olmak için yarışmaya birlikte gelmiş. Peki, Burcu Sezginoğlu kimdir, kaç yaşında, ne işle uğraşıyor?

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2021 22:00
Değiştirme Tarihi: 30.10.2021 22:00

Yeşilçamın usta oyuncusu Nuri Alço, O Ses Türkiye yeni bölümde gecenin süprizi oldu. Bu akşam sahne alan Kübra Saygın, Nuri Alço’nun eşi Burcu Sezginoğlu’nun arkadaşı imiş. Nuri Alço da eşi ile birlikte Kübra Saygın’a destek için geldiği yarışmaya aile odasında katıldı. Bu sahne sonrasında Nuri Alço ve eşi Burcu Sezginoğlu hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı. İşte detaylar…

BURCU SEZGİNOĞLU KİMDİR?

Burcu Sezginoğlu, 36 yaşında. Kendisinden 33 yaş büyük olan Nuri Alço ile evlenen Burcu Sezginoğlu, ticaretle uğraşıyor.

NURİ ALÇO KİMDİR?

Nuri Alço, 26 Nisan 1951 tarihinde Eskişehir’de doğdu. Türk sinema oyuncusu ve eski manken.

Baba tarafı Pomak asıllı Bulgaristan göçmenidir. Dedesi Kırkpınar pehlivanı Kel Aliço'dur.

Askerlikten sonra Eskişehir'deki Altay Spor Kulübünde ve Ordu Milli Takımında profesyonel olarak voleybol oynadı. Sonra kısa bir süre bankacılık ve Pfizer ilaç şirketinin ilaç mümessilliğini ile şirket temsilciliğini yaptı.

Ardından Günaydın ve Saklambaç gazetelerinde mankenlik de yapan oyuncu, 1974 yılında Okan Uysaler'in kendisine rol vermesiyle Yeşilçam’a geçti. Daha sonra Yeşilçam´da genellikle kötü adam rollerini oynamıştır.

80'li yılların erotik simgelerinden Ahu Tuğba ile bazı filmlerde rol almıştır. Benzemez Kimse Sana programının ikinci sezonunda yarışmıştır.

İlgili Sayfalar: Magazin