Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Nurgül paraya para demiyor

Nurgül paraya para demiyor

Oyuncu sözleşmesindeki maddeden dolayı Paramparça dizisinin yurtdışı satışlarından da pay alıyor.

22.04.2015 08:48

11 yıl önce Melekler Adası'nda reyting anlaşması yaparak parasını ikiye katlayan ilk oyuncu olan Nurgül Yeşilçay, şimdi sözleşmesindeki maddeden dolayı Paramparça dizisinin yurtdışı satışlarından da pay alıyor.

Nurgül Yeşilçay'ın başrolünü Erkan Petekkaya'yla paylaştığı Paramparça dizisi reytinglere damga vurmaya devam ediyor. 2004 yılında Hande Ataizi'yle rol aldığı Melekler Adası dizisinde Yeşilçay, yapımcısı Osman Yağmurdereli'nin önerisini kabul ederek reyting üzerinden anlaşma yapmış ve parasını 2 katına yani 25 bin TL'ye çıkarmayı başarmıştı. Aynı teklifin önerildiği Hande Ataizi ise riske girmeyip sabit para üzerinden anlaşma yaptığı için reytingler çok yüksek çıktığı halde Yeşilçay'dan daha az kazanmıştı.

Bölüm başı 140 bin TL kazanıyor

Nurgül Yeşilçay, şimdi son dizisi Paramparça'nın yapım şirketiyle de masaya oturduğunda yurtdışı satışlarından pay istedi. İsteği kabul edilen oyuncunun böylece Paramparça dizisi Cannes'daki TV fuarlarında Arap ve Türki Cumhuriyetleri'nin yanı sıra Balkan ülkeleri ve Güney Amerika'daki pek çok ülkeye satılınca kazancı katlanarak arttı. Yeşılçay'ın ayrıca bölüm başı 140 bin TL aldığı gündeme gelmişti.

Yorumlar | 0
üye profil