Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Nüket Duru'nın ayakları 6 hafta alçıda kalacak!

Nüket Duru'nın ayakları 6 hafta alçıda kalacak!

Türk Pop Müziği'nin en iyi yorumcularından Nükhet Duru, Star Tv ekranlarında yayınlanan "Şahane Damat" dizisiyle 11 yıl sonra dizi setlerine döndü.

15.07.2016 18:26

Son derece saf, ama çok yetenekli, sahnelere çıkarken halkın çok sevdiği, çok aşık, aşkı nedeniyle hayattaki her şeye ihanet etmiş, aşkı da sürekli ona ihanet etmiş,"Diva" lakaplı çok ünlü bir assolisti canlandıran Nükhet Duru'nun rolü, izleyici tarafından da çok beğenildi.

Doğaçlamalarıyla seti bile kahkahaya boğuyor
Nükhet Duru, kendine özgü esprili ve samimi tarzını "Peri" rolüne yansıtınca, rolündeki repliklerine kattığı "doğaçlama" kelimeleriyle seti bile kahkahaya boğuyor. "Belanı yiyim", "Ponçiğim" ve gazetecilere hitabı olan "Basıncıklar" kelimeleri, şimdiden dillere dolandı bile...

6 hafta alçılarla yaşayacak
"Diva" dizinin ilk bölümünde aşkı için intihar etmeye kalkışıp, yanlışlıkla da balkondan düşünce, Nükhet Duru rolü gereği, 6 hafta boyunca sette bu alçılarla yaşamaya başladı.

Nükhet Duru, ayakları ve eli kırılan "Diva" yüzünden, mevsim normallerinin üzerinde seyreden yaz sıcaklarında, çekimlerin devam ettiği günler boyunca, tam 6 hafta, sette bu alçılarla kamera karşısına geçecek!

Haber ile ilgili metin girin!.

Nükhet Duru, canlandırdığı karakter için: "Nükhet Duru'dan arınmış bu kadını bedenime giyiyorum!" diyor.

Yorumlar | 0
üye profil