Norm Ender’in anlattığı anısı ve çıplaklıkla ilgili itirafı sosyal medyanın gündemine oturdu

Rapçi Norm Ender İbrahim Selim’in YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu. Norm Ender programda çok özel açıklamalarda bulundu. Aynanın karşısına geçtiğinde kendini sürekli eleştirdiğini ifade eden Norm Ender ilginç bir açıklamaya imza attı. Güneşlenirken utandığını belirten ünlü rapçi, “Hiç çıplak güneşlenmedim ama özeniyorum. Kimsenin olmadığı tropik adalarda belki yapabilirim” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2020 14:33
Değiştirme Tarihi: 30.10.2020 14:33
Norm Ender’in anlattığı anısı ve çıplaklıkla ilgili itirafı sosyal medyanın gündemine oturdu

İbrahim Selim’in YouTube’da yayınlanan ve YouTube’un en sevilen Late Night programlarından bir tanesi olarak geçen İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olan ünlü rapçi Norm Ender’in açıklamaları büyük ses getirdi. Programın sunucu İbrahim Selim’in sorduğu tüm sorulara içtenlikle cevap veren Norm Ender, özel hayatına dair hiç bilinmeyen detayları ilk kez paylaştı.

Aynanın karşısına geçtiğinde kendini sürekli eleştirdiğini ifade eden Norm Ender ilginç bir açıklamaya imza attı. Güneşlenirken utandığını belirten ünlü rapçi, “Hiç çıplak güneşlenmedim ama özeniyorum. Kimsenin olmadığı tropik adalarda belki yapabilirim” diye konuştu.

İzmir’de doğan Norm Ender, gençlik yıllarında başına gelen bir anısı paylaştı. 18 yaşındayken sahne aldığı mekana giremediğini anlatan Norm Ender kahkaha tufanı yarattı. Ender, “İzmir’de bizim yaptığımız bir organizasyondaki kapıda görevli olan kişiler beni tanımadı. Görevlileri ikna etmek için posterde yer alan fotoğraflarımı bile gösterdi. Ancak kimseyi ihan edemeyince bilet alarak içeriye girdim” dedi.

İkametgah adresim farklı gözüktüğü için savcılıktan hakkında arama kararı çıktığını söyleyen ünlü rapçi “Aydın’da konserdeydim. Konser bitiminde otele polisler geldi. Polislere, ‘hangi birimdensiniz, ona göre Tweet atacağım’ dedim. Bir saat nezarette kaldım. Meğer ikametgah adresim farklı gözüküyormuş” ifadelerini kullandı.