Nişantaşı'nda görüntülenen Nebahat Çehre'den 'kürk' açıklaması: Benimki büyükbaş

Usta oyuncu Nebahat Çehre, Nişantaşı'nda görüntülendi. Üzerindeki kıyafetin kısmen kürk olduğunu söyleyen Çehre, “Sırf kürkü için kesilen hayvandan yapılan kürkü hayatta giymem. Üzerimdeki, eti için kesilmiş, büyükbaş hayvan derisinden yapılmış bir kürk. Ama Bülent Ersoy’u da çok sıkıştırmamak lazım, onun düşüncesi” dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 06.03.2021 15:40
Değiştirme Tarihi: 06.03.2021 15:40
Nişantaşı'nda görüntülenen Nebahat Çehre'den 'kürk' açıklaması: Benimki büyükbaş

Doktora geldiğini söyleyen ünlü oyuncu Nebahat Çehre, evde kaldığı için stres yaptığını bu nedenle de kontrole geldiğini ifade etti. Üzerindeki kürk montu dikkat çeken Çehre'ye, muhabirlerden 'Kürk gerçek mi?' sorusu yöneltildi. 

Bu soruya 'Kısmen kürk' yanıtını veren Nebahat Çehre, "Eti için kesilmiş büyükbaş hayvanın derisinden yapılan bir kürk bu. Ben sırf kürkü için kesilen hayvandan elde edilen ceket ya da mantoyu asla giymem. Kürk almak yerine ihtiyacı olanlara yardım dağıtırım. Hayatta adak dışında hiçbir hayvanın kesilmesini istemem” dedi.

Nebahat Çehre, Bülent Ersoy’un kürk tutkusu için de “Bu da onun kendi tercihi. Çok fazla sıkıştırmak doğru değil” açıklamasını yaptı. Öte yandan Bülent Ersoy, 4 yıldır kürk almadığını iddia etmişti.

Kaynak: Hürriyet