Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Niran Ünsal'ın oğlu Bera'nın sağlık durumu ile ilgili önemli gelişme

Niran Ünsal'ın oğlu Bera'nın sağlık durumu ile ilgili önemli gelişme

Niran Ünsal ve İbrahim Gugu'nun yoğun bakımdaki oğulları Bera taburcu edildi.

14.07.2016 14:32

Niran Ünsal ve İbrahim Gugu çiftinin 2 yaşında ki oğulları Bera Gugu geçen hafta sonu geçirdiği ağır kriz sonrasında yoğun bakıma alınmıştı. 48 saat müşahede altında tutulan ve bu süre bütün tetkikleri tamamlanan Bera’dan iyi haber geldi.

Herkes Bera için seferber oldu
Hastanede yattığı süre içinde sanat dünyası ve Niran Ünsal hayranları adeta seferber oldular. Sanatçı arkadaşları Niran Ünsal’ı tek tek arayan hem geçmiş olsun mesajlarını ilettiler hem de Bera için ne yapabileceklerini sordular.

niran ünsal

Bera Gugu’nun ilk müşahedesini yapan Çocuk Nöroloji Doç Dr. Bülent Kara raporunda “Epilepsi tanısını destekleyen EEG bulgusunun olmadığı bu nedenle Bera’nın yaşı da gözönüne alınarak ilaç tedavisi ön görülmemiştir. Süreç içinde Bebek gözetim altında tutulacak alerjik ilaçlardan korunacak ve yeniden bir nöbet halinde nöbet anı video ile kayıt altına alınacak” açıklamasında bulundu.

"Allah evladımızı bize bağışladı"
Oğullarını hastaneden alarak evlerine geçen Niran Ünsal ve İbrahim Gugu “4 gündür hayatla ilişkimiz kesildi, anlık bir durum evladımız bir anda kayıp gitti elimizden, o anı hayatımızı boyunca unutmamız mümkün değil. Bera yoğun bakımdayken iş ve siyaset dünyasından, sanatçı dostlarımız ayrı ayrı arayarak yanımızda oldular. Bera için bütün imkânları seferber etmek için istişarede bulundular.Şükürler olsun bugün evimizdeyiz ve Bera gerçekten çok iyi. Allah evladımızı bize bağışladı” dediler.

Yorumlar | 0
üye profil