Nikki kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Nikki hakkındaki bilgiler

Nikki kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye altıncı bölümünde performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başaran Nikki hakkındaki bilgiler araştırılıyor. O Ses Türkiye sahnesinde performansıyla dikkat çeken Nikki kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 21:50
Değiştirme Tarihi: 07.11.2021 19:01

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Nikki, altıncı bölümde sahnedeki performansı dikkat çekti. Dört jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacıya dair bilgiler sorgulanıyor. Peki, Nikki kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE NİKKİ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Nikki, 27 yaşında. Aslen İranlı. Aslında şarkıcı olan Niki, aynı zamanda ses koçluğu yapıyor. İstanbul'a şarkı söylemek ve sahne almak için gelmiş. Çoğunlukla Kadıköy'de sahne almış.

Şarkı söylemenin kendisi için bir bağımlılık olduğunu söylüyor. İstanbul'da her zaman sahne alıyormuş. Müziğin hayatı olduğunu söyleyen Niki, geri kalan hayatında aynı şekilde sürmesini istiyor. İstanbul'un bunu sağladığını ve bu yüzden çok sevdiğini belirtti. Türkçe'yi çok az bildiğini söyleyen yarışmacı, İrem Derici'nin ezberlediği şarkısını seslendirdi ve büyük alkış aldı.

NİKKİ HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Nikki, “I’D RATHER GO BLIND” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla tüm jüriyi döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Nikki, Ebru Gündeş’in takımına girmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin