Nihat Hatipoğlu koronavirüse yakalandığını açıkladı! Sevenlerinden dua istedi...

Gelen son dakika haberine göre, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu koronavirüse yakalandığını sosyal medya üzerinden açıkladı. Twitter adresinden açıklama yapan Nihat Hatipoğlu, "Sevgili dostlar, korona tanısı ile tedavi görüyorum. Evimde tedavi oluyorum. Sıkıntılı bir durum yok hamd olsun. Allah bana ve tedavi gören bütün hastalara şifa versin. Arayan, dua eden bütün dostlara teşekkür ederim. Allah hepinizi korusun" ifadelerine yer verdi.

Yayınlanma Tarihi: 25.08.2020 16:38
Değiştirme Tarihi: 25.08.2020 16:38
Nihat Hatipoğlu koronavirüse yakalandığını açıkladı! Sevenlerinden dua istedi...

Ünlü Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, koronavirüs hastalığına yakalandığı iddialarına son noktayı koydu ve resmi Twitter adresinden açıklamada bulundu. Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, sevenlerinden özellikle dua istedi.

Koronavirüs testinin pozitif çıktığını belirten Nihat Hatipoğlu, tedavisinin bir süre evden devam edeceğini dile getirdi.

Nihat Hatipoğlu Twitter'dan hastalığını bu sözlerle duyurdu;

Nihat Hatipoğlu yaptığı açıklamada "Sevgili dostlar, korona tanısı ile tedavi görüyorum. Evimde tedavi oluyorum. Sıkıntılı bir durum yok hamd olsun. Allah bana ve tedavi gören bütün hastalara şifa versin. Arayan, dua eden bütün dostlara teşekkür ederim. Allah hepinizi korusun" ifadelerine yer verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.