Nihat Doğan'ın yeni şarkısı Çeşme ve Bodrum’daki gece kulüplerinin en çok dinlenen şarkısı oldu

Nihat Doğan, 'Çoğu Gitti Azı Kaldı' isimli yeni şarkısını yedi yıl aradan sonra müzik severlerin beğenisine sunmuş, Çukur dizisinin çekildiği mekanların tercih edildiği klip için yaklaşık 440 bin TL harcanmıştı. Doğan'ın yeni şarkısı tatil bölgeleri Çeşme ve Bodrum’daki gece kulüplerinin en çok dinlenen şarkısı oldu...

Yayınlanma Tarihi: 22.08.2020 15:50
Değiştirme Tarihi: 22.08.2020 16:32
Nihat Doğan'ın yeni şarkısı Çeşme ve Bodrum’daki gece kulüplerinin en çok dinlenen şarkısı oldu

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan 7 yıl ara verdiği müzik sektörüne Çoğu Gitti Azı Kaldı şarkısı ile giriş yaptı. Doğan'ın 60 bin dolar yani 440 bin TL'yi bulduğu klibi sevenleri tarafından çok sevildi. Şarkıcı, aynı zamanda Çelik Erişçi'nin Hercai şarkısını da seslendirmişti.

60 BİN DOLAR YATIRMIŞTI

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, yeni şarkısı Çoğu Gitti Azı Kaldı şarkısının klip çekimi için kamera karşına çıktı. ND müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan 'Çoğu Gitti Azı Kaldı' isimli şarkı kısa sürede büyük ilgi gördü. Prodüktörlüğünü Eriş Production'un üstlendiği şarkının klibi İstanbul'un tanıtım filmi gibi oldu. İstanbul'un tarihi yerleri başta olmak üzere, fenomen dizi Çukurun çekildiği mekanlar da kullanıldı. Klip çekimleri altı günde tamamlanırken, maliyeti ise 60 bin dolar yani 440 bin TL'yi buldu.

HERCAİ ŞARKISINI SADECE NİHAT DOĞAN'a VERMİŞTİ!

Hercai şarkısının kendisinde manevi değeri olduğunu, bir çok ünlünün de bu şarkıyı istediğini ve kimseye vermediğini söyleyen Çelik, Nihat Doğan'ın şarkıyı seslendirdikten sonra beğendiğini söyledi.