Nihal Candan mayolu pozlarıyla beğeni yağmuruna tutuldu!

İşte Benim Stilim adlı yarışma programıyla adını tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran güzel fenomen Nihal Candan, sosyal medya paylaşımlarıyla adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak havuzda mayolu pozlarını paylaşan Nihal Candan adeta beğeni yağmuruna tutuldu.

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2020 09:26
Değiştirme Tarihi: 13.10.2020 09:26
Nihal Candan mayolu pozlarıyla beğeni yağmuruna tutuldu!

İşte Benim Stilim ve Survivor adlı yarışma programlarıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Nihal Candan, cesur paylaşımlarıyla yürek hoplatmaya devam ediyor. Güzel fenomen son olarak havuzda yunuslarla çektirdiği pozlarıyla dikkat çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Nihal Candan, yunuslarla zaman geçirdiği anları Instagram hesabından paylaştı. Aras isimli yunusla çekilen bir fotoğrafını yayınlayan Candan, “İnsanlardan daha iyi dost olduğun kesin Aras yunus kardeş” notunu ekledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yunusla yüzmesini tamamlayan Candan yaz bitimini simgelemek için siyah mayosuyla poz verdi. Fotoğrafında kendisini Arizona kertenkelesine benzeten fenomen isim, “Arizona kertenkelesi avına sinsice yaklaşıyordu” açıklamasını yaptı. Candan’ın paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce yorum yağdı.