Nihal Candan'dan olay İzzet Yıldızhan paylaşımı! "Bana sapık gibi geliyor"

Bu Tarz Benim yarışmasıyla ünlenen fenomen Nihal Candan, ''Külotla sahneye çıkmayın'' sözleriyle sosyal medyanın gündemine oturan İzzet Yıldızhan'a yaptığı sert yorumla dikkat çekti. 

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2022 11:52
Değiştirme Tarihi: 12.01.2022 11:52
Nihal Candan'dan olay İzzet Yıldızhan paylaşımı! 'Bana sapık gibi geliyor'

Ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan, yaptığı son açıklama ile adeta magazin gündemine bomba gibi düştü. Etiler’de objektiflere takılan Yıldızhan, başta Gülşen, Hadise ve Hande Yener olmak üzere iddialı sahne kıyafetleri tercih eden kadın şarkıcılara yüklenmişti.

''Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı” diyen Yıldızhan şu ifadeleri kullanmıştı:

Nihal Candan'dan olay İzzet Yıldızhan paylaşımı!

Sahneye külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir gerçek var. Herkes ekranları başında çocuğuyla birlikte izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf ve adetlerimize dikkat ediyoruz''

Bu açıklamaların ardından Yıldızhan’a tepki yağarken, bir tepki de sosyal medya fenomeni Nihal Candan’dan geldi.

Nihal Candan'dan olay İzzet Yıldızhan paylaşımı!

''BANA SAPIK GİBİ GELİYOR''

Nihal Candan, külot yorumuyla gündem olan İzet Yıldızhan'a, ''Bu tarz açıklamalar yapan erkekler bana sapık gibi geliyor. Sizce? Rihanna giyebiliyor da bizimkiler neden giyemiyormuş? Yes style, no porn'' ifadelerini kullandı.

İlgili Sayfalar: Magazin