Nicole Kidman kızlarına Instagram'ı yasakladı

Dünyaca ünlü oyuncu Nicole Kidman, teknolojiye uzak olduğunu ifade ederek kızlarına Instagram'ı yasakladığını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2020 14:02
Değiştirme Tarihi: 28.10.2020 14:02
Nicole Kidman kızlarına Instagram'ı yasakladı

53 yaşındaki Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman, İngiltere'de 'Loose Women' isimli talk show katıldı. Burada dikkat çeken açıklamalarda bulunan Kidman, 12 yaşındaki kızı Sunda Rose ve 9 yaşındaki kızı Faith Margaret'e Intagram’da sayfa açmaları için hiçbir zaman izin vermeyeceğini açıkladı. 

Nicole Kidman, kızlarına Instagra'ı yasaklamasının gerekçesini ise şu şekilde açıkladı: 

“Ben bir teknoloji insanı değilim. İzlemek ve orada kalmak benim için çok zor. Çocuklarımın Instagram’a girmelerine izin vermeyeceğim. 12 yaşındaki kızım sabırsızlanıyor ve Instagram’da olmak istiyor”

“Bence bu, onların özgüvenlerini ve kendilerine saygılarını koruyor” diyen Kidman, “Onlara rehberlik ediyorum, buyurmuyorum. Helikopter ebeveyn (aşırı ilgili ebeveyn) olmamaya çalışıyorum. Hata yapmalarına ve başarısız olmalarına izin veriyorum, bir şekilde onların acılarını üstüme almaya çalışmıyorum” ifadesini kullandı.

Nicole Kidman ayrıca, “Bu güzel küçük kadınların büyümesini görmek keyifli ve onları günden güne keşfediyorum. Bunu seviyorum” diye konuştu.

Nicole Kidman, şarkıcı Keith Urban’la 14 yıllık evliliğinden olan iki kızından ilkini kendi dünyaya getirirken, ikincisine taşıyıcı anne aracılığıyla sahip oldu. 

1990 ile 2001 yılları arasında Tom Cruise ile evli olan Kidman’ın evliliği süresince Curise ile birlikte evlat edindiği 27 yaşında Bella adında bir kızı ve 25 yaşında Connor adında bir oğlu bulunuyor. Kidman, babaları gibi Scientology tarikatına üye oldukları bilinen çocuklarıyla görüşmüyor.