Nicole Kidman, eski eşi Tom Cruise ile ilgili soruya sinirlendi “bunu bir erkeğe soramazsınız” dedi

Nicole Kidman, Being the Ricardos filmi üzerine The Guardian gazetesi ile yaptığı röportaj sırasında muhabirin eski eşi Tom Cruise ile ilgili soru sormasına sinirlendi. Kidman, muhabirin sorusunun cinsiyetçi olduğunu ve bunun bir erkeğe sorulmayacağını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2021 14:50
Değiştirme Tarihi: 31.12.2021 14:50
Nicole Kidman, eski eşi Tom Cruise ile ilgili soruya sinirlendi “bunu bir erkeğe soramazsınız” dedi

Nicole Kidman, Javier Bardem ile başrollerini paylaştığı Being The Ricardos filminin tanıtımları için röportaj verdiği sırada, muhabirin eski eşi Tom Cruise hakkında soru sormasına sinirlendi.

Lucille Ball karakterini canlandırdığı filmle ilgili The Guardian’a konuşan ünlü yıldız, filmin “sonu iyi bitmeyen yaratıcı ve romantik bir aşk hakkında” olduğunu söyledi. Filmin hikayesi hakkında konuşurken “Hayatınızın sonuna dek beraber olmayacağınız birine aşık olabilirsiniz ve bence bu bağ kurulabilecek bir şey. Beraber çocuklarınız olabilir ya da olmayabilir ama çok aşıksınızdır.” sözlerini sarf etti.

Kidman’ın sözlerinin üzerine muhabir, eski eşi Tom Cruise ile olan ilişkisine bir göndermede bulunup bulunmadığını sordu. Kidman bu soruyu “Aman tanrım hayır, hayır. Kesinlikle hayır. Bu o kadar uzun zaman önceydi ki, bu denklemde yer almıyor, yani hayır.” şeklinde yanıtladı. Soruya öfkelenen Kidman sözlerine “Bu şekilde kalıba sokulmak istemiyorum. Bu bana cinsiyetçi geliyor, çünkü bunun bir erkeğe sorulacağını sanmıyorum. Bir noktada hayatımı kendi hakkıyla bana verin diyorum.” diyerek devam etti.

Nicole Kidman ve Tom Cruise 1990 yılında evlenmiş, 2001 yılında boşanmıştı. Çift, Isabella ve Connor isimli iki çocuk evlat edinmişti. Kidman, daha sonra 2006 yılında şarkıcı Keith Urban ile evlendi ve şimdi iki çocuk sahibi olduğu mutlu bir evlilik sürüyor.

İlgili Sayfalar: Magazin