Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Nevra Serezli: Bergüzar, Beren ve Kıvanç'ı beğeniyorum

Nevra Serezli: Bergüzar, Beren ve Kıvanç'ı beğeniyorum

Usta oyuncu Nevra Serezli katıldığı söyleşide beğendiği oyuncuları sıraladı.

15.05.2017 12:26

Usta sanatçı Nevra Serezli, kendisi gibi oyuncu olan oğlu Murat Serezli ile Anneler Günü’nde Maltepeliler ile bir araya geldi. 

Sevenleriyle keyifli bir gün geçiren Nevra Serezli, bir hayranının “Nasıl bir kayınvalidesiniz” sorusuna, “Ben çok iyi bir kayınvalide olduğumu düşünüyorum. İşlerine karışmayan, çok fazla hayatlarına girmeyen ama çaktırmadan da fikrini söyleyen bir kayınvalideyim. Benim çok güzel bir gizleme taktiğim vardı. Bu sayede Metin'le de 45 sene evli kaldık. Her kararı Metin vermiş gibi gösterip aslında bütün kararları ben veriyordum. Erkekleri mutlu etmenin yolu bu” yanıtını verdi.

'Bergüzar, Beren ve Kıvanç'
Usta oyuncu en beğendiği oyuncuların başında Yıldız Kenter’i söyledi. 

Yeni jenerasyonda ise “Bergüzar Korel ve Beren Saat'i çok beğeniyorum. Erkeklerden ise Kıvanç Tatlıtuğ. Bir numara o… Yani Murat'tan sonra bir numara. Kıvanç'ı çok takdir ediyorum kendini çok geliştiriyor. Sinema ve ekrana çok yakışıyor” sözleriyle beğendiği isimleri sıraladı.

Yorumlar | 1
üye profil
Meral Ünal 2 yıl önce
Beren inanılmaz kabiliyetli ve bir o kadar güzel oyuncu Nevralji Serezli gibi duayen bir tiyatro oyuncusu bile bunu diyorsa söylenecek başka bir şey yok. O Fatmagül'ün suçu ne dizisinde tam bir usta oyuncu olduğunu gösterdi o mimikleri müthişti.Bereni çok seviyorum.