Netflix açıkladı! 'Hakan: Muhafız' ne kadar izlendi?

Netflix tarafından hazırlanan ilk Türk dizisi olan ve fantastik kurgusuyla dikkat çeken  The Protector / Hakan: Muhafız izlenme rakamları açıklandı.  

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2019 12:52
Değiştirme Tarihi: 19.01.2019 12:52
Netflix açıkladı! 'Hakan: Muhafız' ne kadar izlendi?

Bugün Netflix tarafından yapılan resmi açıklama ile birlikte, merakla beklenen The Protector/ Hakan : Muhafiz izlenme rakamları sonunda belli oldu. Yapılan açıklamayla dizinin ilk dört haftasında 10 milyondan fazla izleyiciye ulaştığı belirtildi.


Bununla birlikte dördüncü çeyrek raporlarını da açıklayan Netflix, öne çıkan yapımlarında izlenme rakamlarını da kullanıcıları ile paylaştı


Açıklanan rakamlara göre, şu zamana kadar Netflix üzerinde en iyi çıkış yapmış yapım olan Bird Box‘ın ilk dört haftada 80 milyon seyirciye ulaştığı beliriliyor. Bunun haricinde ise, Elite dizisinin 20 milyon, birbirinden heyecanlı sahnelere ev sahipliği yapan Bodyguard‘ın ise 10 milyon izlenme barajını aştığını da görmekteyiz.


2018 yılının dördüncü çeyrek raporlarında ayrıca yıllık abone sayısı da, 140 milyon aboneye ulaştığı bildirdi.  2017 yılına göre, yüzde 10′luk abone artışı gerçekleştiren popüler yayın platformu başarıdan koşmaya devam ediyor.