Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
NESRİN CAVADZADE: TÜRKİYE'NİN KİM KARDASHİAN'I OLDUM

NESRİN CAVADZADE: TÜRKİYE'NİN KİM KARDASHİAN'I OLDUM

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, gazetecilerin soruları üzerine ilginç bir tepki verdi.

09.08.2016 03:00

Son günlerde sosyal medyadaki cesur paylaşımları sonrası gündemden düşmeyen güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, önceki gün Nişantaşı'nda spor kıyafetiyle objektiflere takıldı.

Nesrin Cavadzade: Selülitlerim yanaklarıma kadar çıktı

Cavadzade, son günlerdeki paylaşımları hakkındaki sorulara “Yaklaşık 10 sendir bu işi yapıyorum. Üst üste koyunca boyumu aşan ödüllerim var, 10 tane sinema filmim var ama son bir senedir Instagram kullanmaya başladım ve insanlar beni Instagram fenomeni gibi algılıyor. Yeni jenerasyon beni tanımıyor galiba. İki kez altın portakal ödülü almış bir oyuncuyum. Gerçekten Kim Kardashian gibi muamele görüyorum Türkiye'de. Halbuki çok saygın bir sinema oyuncusuyum. Benim için sosyal medya eğlenmek için bir araç. Aynı zamanda sosyal medyadan; Oyunculuğumu, ödüllerimi, kariyerimi konuşmak zorunda hissetmiyorum çünkü onları zaten sinemaya giden insanlar biliyor” diye konuşan Cavadzade, selülit paylaşımı hakkında ise “Ben çok sıkı spor yapan bir insanım.

Nesrin Cavadzade yine olay yarattı

Aslında çok selülitim yok. Tatilde annemde kaldım oradan aldım birkaç kilo. İnsanlar beni böylede daha çok kadınsı gördüklerini söylüyorlar. O yüzden fazla kilolarımı vermeyi düşünmüyorum. Eski resimlerime bakıyorum çok kötü görünüyorum. Bu halimden gayet mutluyum” dedi.Kaynak: sozcu.com.tr
Yorumlar | 0
üye profil