Nesrin Cavadzade, Gökhan Alkan ile hakkında çıkan iddialara açıklık getirdi: Sessiz kaldım ama bugün...

Nesrin Cavadzade'nin, evlilik hazırlığında olduğu Gökhan Alkan'ın Kalp Yarası dizisindeki sahnelerine karıştığı, kıskançlık krizi çıkarttığı iddia edilmişti. Cavadzade bu iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yalanladı.

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 14:16
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 14:18
Nesrin Cavadzade, Gökhan Alkan ile hakkında çıkan iddialara açıklık getirdi: Sessiz kaldım ama bugün...

Nesrin Cavadzade'nin, partneri Gökhan Alkan'ın Kalp Yarası dizisindeki Yağmur Tanrısevsin'li sahnelere karıştığı, kıskançlık krizi çıkarttığı iddia edilmişti. Cavadzade'den bu iddialara yalanlama geldi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Cavadzade, şunları söyledi:

"Değerli basın mensupları; Bugün hakkımda çıkan haberleri şaşkınlıkla okudum! Aylardır bazı yapımların ve bunların üzerinden pr çalışması yapan menajerlerin adımı kullanarak kendini gündemde tutma çabasına sessiz kaldım ama bugün hem şahsi hayatımda hem de meslek etiğime dil uzatacak kadar çizgiyi aşmış olmalarından dolayı bir cevabı hak ettiğine kanaat getirdim. Benim kimsenin icra ettiği sanata bir müdahalem olamaz!

Bu kişi sevgilim bile olsa. Çünkü ben de aynı işi, sevgiyle ve tutkuyla yapıyorum. Benim yaptığım işe kimsenin karışamayacağı gerçeği gibi ben de kimsenin işine karışamam. Ayrıca oyunculuk sanatını anlamak için önümde 20 yılım vardı, emin olun anladım. Darısı anlayamayanların başına. Sevgilerimle..."

İlgili Sayfalar: Magazin