Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İşte Neslihan Atagül'ün yeni rolü

İşte Neslihan Atagül'ün yeni rolü

Son olarak Fatih Harbiye dizisinde rol alan güzel oyuncu bir dizi, bir de film projesi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

19.01.2015 08:24

“Fatih Harbiye” dizisinden sonra birçok projeden teklif aldığını söyleyen Neslihan Atagül, Burak Özçivit’le rol alacağı dizi için “En çok bu dizinin senaryosunu beğendim” dedi.Neslihan Atagül, mart ayında iki yeni projeyle seyirci karşısına çıkacak. Abdullah Oğuz’un yönettiği, mart sonunda vizyona girecek “Senden Bana Kalan” filminde başrol oynayan Atagül, aynı dönemde Ay Yapım’ın yeni dizisiyle ekranda boy gösterecek.Filmde Ekin Koç’la başrolü paylaşan genç oyuncunun dizideki partneri ise Burak Özçivit.

Dizide zengin, filmde fakirAtagül’ün yer aldığı iki proje arasında benzerlikler de var. Her ikisi de ‘zengin fakir aşkı’nı konu alıyor. Atagül, “Senden Bana Kalan”da yetimhanede büyüyen ve zengin bir gençle aşk yaşayan bir kızı canlandırıyor.Oyuncu, dizide ise zengin bir ailenin kızı olan ve üniversitede okurken gönlünü fakir bir gence kaptıran Nihan rolüne hayat verecek. Dizinin çekimleri şubatta başlayacak. kadir doğulu
Yorumlar | 0
üye profil