Neslihan Atagül, rol aldığı diziye veda etti!

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül'e "geçirgen bağırsak sendromu" teşhisi konulduktan sonra güzel oyuncu, sağlık problemleri nedeniyle rol aldığı diziden ayrılmak zorunda kaldı.

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2021 09:31
Değiştirme Tarihi: 19.01.2021 09:31
Neslihan Atagül, rol aldığı diziye veda etti!

'Sefirin Kızı'nda 'Nare' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ün konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle: "Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar! Teşekkür ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız! En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere..."

Dizinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada da, "Oyuncumuz Neslihan Atagül Doğulu’nun sağlık sorunları nedeni ile senaryomuz ve hikayemizde değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Bu nedenle yeni bölümlerimizde Neslihan Hanım’ın aramızda olamayacağını siz değerli izleyicilerimize üzülerek bildiriyoruz. 'Sefirin Kızı Nare' olarak serüvenimizin en kıymetlilerinden olan sevgili Neslihan Atagül Doğulu’ya tüm özverili çalışması ve bugüne kadarki katkıları için yürekten teşekkür ediyor, geçmiş olsun diliyoruz" denildi.