Yayınlanma Tarihi: 19.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2018

Neslihan Atagül için olay iddia! Adı ‘Bayan Kapris’e çıktı...

Kaprisleriyle reklam sektöründeki birçok ajans ve fotoğrafçıyı bıktırdığı iddia edilen Neslihan Atagül’ün adı ‘Bayan Kapris’e çıktı

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de firmaların reklamlarında oynaması için teklif yağmuruna tuttuğu Neslihan Atagül hakkında şok iddia… Bugüne kadar pek çok markanın reklam filmleri ile dergilerin çekimlerinde görev alan 26 yaşındaki oyuncu, iddiaya göre kaprisleriyle herkesi canından bezdirdi. Beyaz cama yansıttığı neşesiyle milyonların gönlünde taht kuran oyuncu, magazin kulislerinde konuşulanlara göre setteki asabi halleriyle ise çalışanlara zor anlar yaşatıyor.

Çalışanlar yaka silkti
Adı 'Bayan kapris'e çıkan Atagül, yer aldığı çekimlerde set ekibine bağırıp çağırıp istekleriyle de yaka silktirdi. Hemen her projede setteki çalışanlara illallah ettiren ünlü oyuncunun butavırları yüzünden, piyasadaki birçok reklam ajansıyla fotoğrafçının Atagül'le çalışmak istemediği öğrenildi. İddiaya göre daha önce Neslihan Atagül'le çalışıp kaprislerinden bıkan ajanslar, ünlü oyuncuya ikinci kez teklif göndermeyi dahi düşünmüyor. Atagül'ün naifgörüntüsünün ardında sinirli bir kişiliğin barınması ise hayal kırıklığı yarattı. (Takvim)