Neslihan Atagül'den takipçisine dikkat çeken cevap: Ne yapayım...

Geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinden ayrılan oyuncu Neslihan Atagül, bir takipçisinin 'Küsüm sana' yorumuna verdiği yanıtla dikkat çekti. 

Yayınlanma Tarihi: 26.03.2021 13:59
Değiştirme Tarihi: 26.03.2021 13:59
Neslihan Atagül'den takipçisine dikkat çeken cevap: Ne yapayım...

Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandıran Atagül, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle geçtiğimiz aylarda diziden ayrılmak durumunda kalmıştı. Dizinin hayranlarını bir hayli üzen bu gelişme pek çok yorumu da beraberinde getirmişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Tedavisi halen devam eden 28 yaşındaki Neslihan Atagül, son paylaşımıyla dikkat çekti. Atagül, sosyal medyada bir takipçisinden gelen "Sefirin Kızı'nda ayrıldığın için küsüm ben sana" şeklindeki yoruma verdiği cevapla gündem oldu.

"Biraz dinlenmeye ihtiyacım var" diyerek 'Nare' karakterine veda eden ünlü oyuncu, söz konusu takipçisine, "Ne yapayım, sağlığım daha kıymetliydi" cevabını verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Neslihan Atagül'ün etik dışı davrandığını ve hastalığını bahane ederek projeden ayrıldığı iddia edilirken, "Kavga ettiler ve işi bırakmak istedi ama tazminat ödememek için rapor aldı" ifadeleri kullanılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde sağlık durumuyla ilgili konuşan Atagül, "Artık daha iyiyim tabii. Dinleniyorum, kendimi çok yormayacak şeyler yapıyorum. Ama daha iyiyim" demişti.