Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Neslihan Atagül: Bu iş bana şans getirdi

Neslihan Atagül: Bu iş bana şans getirdi

Neslihan Atagül, saç bakım markası Pantene’in yeni reklam yüzü oldu. Şimdilerde Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ne hazırlanan genç oyuncu, önceki gün Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen lansmanda basın mensuplarının karşısına geçti ve bu işbirliğiyle ilgili soruları yanıtladı.

11.08.2016 01:16

* Pantene ile nasıl bir araya geldiniz?- Pantene gibi bir lider şampuan ve saç bakım markasından marka elçisi olma teklifi gelince hiç düşünmeden kabul ettim. Oyunculuk kariyerimde ilk defa bir markayla işbirliği yapıyorum ve Pantene’i temsil etmekten dolayı çok heyecanlı, mutluyum. Pantene’in bana şans getirdiğine de inanıyorum. Çünkü çok güzel bir tesadüf oldu. Pantene bu yıl Türkiye’de 24’üncü yılını kutluyor. Ben de önümüzdeki günlerde 24’üncü yaşımı kutlayacağım. Bu işbirliği, hayatımdaki güzel gelişmeleri tetikliyor. Hem Pantene hem de benim için çok güzel bir yıl olsun...* Siz saçlarınıza nasıl bakıyorsunuz?- Pantene ile... Saçlarım, benim kendimi güzel hissetmemi sağlayan en önemli parçam. Pantene ile beraber çalışmaya başlayıp da Pantene ürünlerini kullanmaya başlayınca, saçlarımda büyük bir değişim gördüm. Gerçekten de “Pantene saçı”nın ne demek olduğunu anladım. * “Pantene saçı” ne demekmiş?- Her kadının sahip olmak istediği sağlıklı görünen, güçlü ve parlak saçlar. Ama bunun için gerçekten de Pantene kullanıp deneyimlemeniz gerekiyor. Doğru ürünü ve doğru bakımı yaptığınızda “Aa evet şimdi anladım ‘Pantene saçı’nın ne olduğunu” diyeceksiniz.İLK PROJEM ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ* Siz ürünleri kullanmaya başladıktan sonra nasıl bir fark gözlemlediniz?- Ben uzun saça bayılıyorum. Eskiden özen göstermeme rağmen yine de saçlarım uzadıkça uçları zayıflıyor ve kırılıyordu. O yüzden her ay kestirmek durumunda kalıyordum. Ama Pantene ürünlerini, hele de saç bakım kremini düzenli olarak kullanmaya başladığımdan beri hiç saçımı kestirme ihtiyacı duymadım.

* Bu yılki Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde de olacaksınız.- Evet, Pantene’nin marka elçisi olarak ilk projem Pantene Altın Kelebek hazırlıkları olacak. Törene daha önce katılmamıştım. Bu kez ev sahibi olarak orada bulunacağım. Bunun için çok heyecanlı ve çok mutluyum. Pantene saçının farkı kırmızı halıda da devam edecek. Kırmızı halıda daha emin adımlarla yürüyeceğim. * Son olarak Kadir Doğulu’yla evliliğinizin nasıl gittiğini sormak istiyorum...- Her şey yolunda. İkimiz de çalışmaya başladık. Benim dizi setim daha başlamadı ama reklam filmim var, onun heyecanını yaşıyorum. Balayımız işlerden dolayı kısa sürdü, fırsat bulursak tekrar bir yerlere kaçacağız.

P&G Türkiye Güzellik Kategorisi İletişim Grup Müdürü Bilgehan Uyar Erol 

SAÇLARIM GÜÇLÜ HİSSETTİRİYOR
“Bir kadının güzelliğinin, onun enerjisi ve saçlarına bağlı olduğuna son derece inanıyorum. Saçlarım, görünümüme ilham veriyor ve onu tamamlıyor. Ne giyersem giyeyim, saçlarımın beni güçlü hissettirmeye ve göstermeye yardımcı olmasını seviyorum...”  

 

 

 

 

 

Yorumlar | 0
üye profil