Nejat İşler'den harmandalı şov!

Nejat İşler'den harmandalı şov!

Ünlü oyuncu Nejat İşler Bodrum'da katıldığı bir düğünde harmandalı performansı sergiledi

Bodrum’da yaşayan ünlü oyuncu Nejat İşler bir çiftin nişan törenine katıldı. Nişan yüzüklerini takan İşler, daha sonra kurdeleyi kesip nişanlı çiftte tavsiyelerde bulundu.

Gümüşlük Sporun başkanlığını yapan ve 3 yıldır tamamen Bodrum’a yerleşen ve İnci ile Görkem Kolcu’nun evlenmek için attıkları ilk adımda yanlarında bulunan İşler, nişanlı çittin nişan yüzüklerini takıp kurdeleyi kesti. Çifte nasihatte de bulunan İşler “Birbirinize iyi davranın birbirinizi anlayın başka bir şey yok bu dünyada” dedi.

Konuşmasının ardından kurdeleyi kesen İşler, daha sonra harmandalı oynamaya başladı. 3 saat boyunca nişan töreninde kalan İşler genç çiftin düğününde de yanlarında olacağını açıkladı.

Bodrum Gümüşlükspor'un kulüp başkanlığını yapan sanatçı Nejat İşler, Bodrumlu bir çiftin nişan yüzüğünü taktıktan sonra harmandalı oynadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı oyuncu Nejat İşler, Bodrum'un Gümüşlük Mahallesi Karabağlı Mevkisi'nde bir otelde düzenlenen nişan törenine katıldı. Moda tasarımcısı 23 yaşındaki Müge İnci ile Yakamoz

Restoran'ın işletmecisi 23 yaşındaki Görkem Kolcu'nun nişan yüzüklerini 400 davatlinin huzurunda takan İşler, daha sonra nişanlı çift ve yakınları ile birlikte yöresel oyunları sergiledi. 

Bilindiği üzere İşler sakin bir yaşam sürmek için Bodrum'a yerleşmişti. 

Görüntülenme : 1099 Yayınlanma Tarihi: 11/09/2016 15:56:24

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin