Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'O morlukların hepsi gerçek'

'O morlukların hepsi gerçek'

'Silsile' filminin başrol oyuncularından Nehir Erdoğan, gala gecesinde filmdeki sahnelerinde vücudunda görülen morlukların gerçek olduğunu söyledi.

06.03.2014 11:27

Başrollerinde Nehir Erdoğan, Tardu Flordun, İlker Kaleli, Serkan Keskin, Esra Bezen Bilgin gibi oyuncular yer aldığı 'Silsile' isimli filmin galası önceki gün gerçekleşti.Filmin oyuncuların Nehir Erdoğan çekimlerdeki sahneleriyle ilgili, "Film sırasında kullanılan morluklar gerçek makyaj falan yapılmadı" dedi. Gecenin en çok dikkat çeken ismi ise galaya eşi Serdar Erener'le birlikte katılan karnı burnunda anne adayı Nil Karaibrahimgil oldu.  Karaibrahimgil, "Hamilelik çok iyi gidiyor. Daha aşermeye başlamadım. İsim düşünüyoruz" dedi.

'Oscar'ı isterdikGalaya eşi Belçim Bilgin ile katılan usta oyuncu Yılmaz Erdoğan, Oscar töreni için, "Törenini izledim orada olamadık. Olmayı çok isterdik Oscar farklı bir olay" dedi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz'la birlikte oynadıkları dünyaca ünlü oyuncu Russel Crowe'un filmi 'The Water Diviner'la ilgili bilgiler verdi. Erdoğan, "İstanbul'daki çekimleri bitirdik. Fethiye'ye gidiceğiz" dedi.
Yorumlar | 0
üye profil