Necla Uygur eşi Nejat Uygur'un mezarını ziyaret etti

Önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan 7 yıl önce vefat eden usta tiyatrocu Nejat Uygur'un eşi Necla Uygur ve oğlu Süheyl Uygur, ayaküstü muhabirlerle konuştu. 

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2020 10:25
Değiştirme Tarihi: 20.11.2020 10:25
Necla Uygur eşi Nejat Uygur'un mezarını ziyaret etti

Usta tiyatrocu Nejat Uygur'u, vefatının yedinci senesinde mezarında ziyaret ettiklerini söyleyen Necla Uygur, "Eşimin mezarını ziyaret edip oğlumla alışveriş yaptık. Yaşım itibarıyla evden çıkmıyorum. Mezarlık ziyareti için çıktım. Şimdi eve gidip uzun süre dışarı çıkmayacağım" dedi.

GELİNİNDEN DUYGUSAL PAYLAŞIM

18 Kasım 2013’te 86 yaşında hayatını kaybeden Nejat Uygur'un, dün vefatının yedinci yıl dönümüydü. Nejat Uygur'un gelini Burçin Orhon, sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı:

"Gidenler ne düşünür bilemem. Ama biz kalanlar özleriz. Hele de giden size çok değerliyse. Avunmak zor olur. Hele belli günlerde bir vurur ki özlemek. İnsan en derinden iç çeker. Çeker de, bir işe yaramaz. Belki de bu çaresizlik özlemi daha beter yapan. Bilemem. Ama bildiğim özlemek bitmiyor. Yedi sene olmuş. Bazen hiç aklıma gelmezken, aniden o aklıma gelmeyen dakikalarla katmerlenip iyice vurur gidenlerin yokluğu. Zor iş geride kalmak." 

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)