Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Necati Şaşmaz: Kurtlar Vadisi gerçekmiş!

Necati Şaşmaz: Kurtlar Vadisi gerçekmiş!

Taksim Meydanı'nda 'Demokrasi Nöbeti'ne katılan 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, "Dizide 'Bunlar hayal ürünüdür' diye yazdım. Bugün görüyoruz ki bunlar acı bir gerçekmiş" ded.

21.07.2016 08:23

15 Temmuz darbe girişiminin ardından vatandaşlar meydanlarda demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor. Vatandaşlara bu nöbet yerlerinde bakanlar, belediye başkanları ve sanatçılar destek veriyor. Taksim Meydanı dün akşam da nöbet tutanların akınına uğradı. Burada İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve 'Kurtlar Vadisi Puısu' dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz vatandaşlara destek verdi.

'Asker de bizim polis de'

"MİLLİ İRADEMİZİ ÇİĞNEMEYE ÇALIŞTILAR"
Sözcü'de yer alan habere göre; ünlü oyuncu, "Saygıdeğer kardeşlerim, ağabeyim. Milli irademizi çiğnemeye çalıştılar. Demokrasimizi askıya almaya çalıştılar. Biz dimdik ayakta durduk. Bir tanktan diğer tankın altına atladık. Çok şükür durdu. Bunu durduran halkıma şükranlarımı sunuyorum. Milletimiz bu demokrasi savaşında karşısında durdu ve onu ezdi. Bizi gücümüzü bu demokrasiden alıyoruz dedi. Bir hep bütünüz ve demokrasinin yanındayız dedi. Onlar insan sever göründüler. Bir çok insanı Allah ile kandırdılar. Ama bugün biz gerçek yüzlerini gördük" dedi.

"ACI BİR GERÇEKMİŞ"
Necati Şaşmaz, "Kurtlar Vadisi 14'üncü yılına girecek. Yıllardır bu gerçeği anlatmaya çalışıyorduk. 'Bunlar hayal ürünüdür' diye yazdım. Bugün görüyoruz ki bunlar acı bir gerçekmiş. Biz bunları anlattık, anlatmaya devam edeceğiz. Bizler bir bütünüz. Her mahallede her sokakta soluduğumuz havada bizi özgürlüğümüzü hissediyoruz. Birliğimizi muhafaza edelim” şeklinde konuştu.

‘Şimdi birlik olma zamanı’

Yorumlar | 0
üye profil