Ne Burak Özçivit ne Engin Akyürek ne de Can Yaman... Sürpriz bir isim ilk sırada yerini aldı

Ekranların aranılan yüzlerinden olan ünlü oyuncular, sosyal medyada hayranları tarafından desteklenip konuşuluyor. Rol aldıkları yapımlar ile sık sık gündeme gelen oyuncular, Adba tv'nin düzenli olarak yaptığı araştırma sonuçlarına listelendi. Zirveye yerleşen sürpriz isim ise herkesi şaşırttı.

Yayınlanma Tarihi: 18.07.2022 12:36
Değiştirme Tarihi: 18.07.2022 12:36
Ne Burak Özçivit ne Engin Akyürek ne de Can Yaman... Sürpriz bir isim ilk sırada yerini aldı

 

Birçok isim şimdilerde ekranlarda yerini almasa da hayranları tarafından sosyal medyada sık sık gündeme taşınıyor. Kimi ekranlarda yer almaya devam ederken kimisi de dijital platformdaki projelerde yer almaya başladı.

 

Adba tv yaptığı araştırmayla birlikte, 6-12 Temmuz haftasında hangi erkek oyuncuların ön planda olduğunu açıkladı. "En Popüler Erkek Oyuncular" başlığı ile yayınlanan ve birbirinden ünlü 10 oyuncu hakkında, atılan ileti sayılarına bakılarak listedeki sıralama yapıldı. Sezon boyunca ekranda yer alan ve başarılı oyunculukları ile dönem dizilerindeki zorlu süreçte övgü dolu yorumlar alan Barış Arduç ve Burak Özçivit, dizileri sezon finali yapmış olmasına rağmen konuşulmaya devam ediyor.

Ancak listenin ilk sırasına yerleşen o isim tamamen sürpriz oldu. Emanet dizisinde rol almasının ardından yıldızı bir anda parlayan Halil İbrahim Ceyhan, 61 bin 400 ileti ile açık ara bir fark atarak 1. sıraya yerleşti. İşte o liste;

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin